Da Pietro: Kulinářský zážitek přímo z Itálie v srdci města

Da Pietro

Vítejte v restauraci "da pietro"! Zajímá Vás, co má tato úžasná restaurace nabídnout? Přečtěte si náš úvod a dozvíte se o naší historii, filozofii a jedinečných chutích, které Vám rádi nabídneme.

Historie restaurace

Historie restaurace "da pietro"

Restaurace "da pietro" je jedním z nejstarších italských podniků v našem městě a svou historii sahá do roku 1992, kdy ji založil slavný šéfkuchař Pietro Rossi. Od té doby se stala oblíbeným místem pro všechny milovníky italské kuchyně.

Původně se restaurace nacházela na malém náměstí ve starém městském jádru, ale kvůli rostoucímu zájmu zákazníků se musela přestěhovat do větších prostorů. Dnes se může pochlubit moderním interiérem a nádhernou terasou s výhledem na řeku.

V průběhu let si restaurace "da pietro" vybudovala silnou pověst díky svým autentickým italským receptům a kvalitnímu servisu. Navštívili ji jak místní obyvatelé, tak i turisté ze všech koutů světa.

Dnes pokračuje tradice rodinného podniku, kterou rozvíjejí potomci pana Pietra Rossiho, aby nadále nabízeli nejlepší chuť Itálie ve Vašich talířích.

Interiér

"Krása uvnitř: Ponořte se do atmosféry restaurace Da Pietro a zážijte nezapomenutelný interiér"

Nabídka jídel

"Nabídka jídel v Da Pietro – nejlepší italská restaurace ve městě"

Speciality kuchaře

"Da Pietro": Speciality kuchaře

V naší restauraci se můžete těšit na vynikající speciality, které připravujeme podle tradičních italských receptů. Naše kuchařské tajemství spočívá ve výběru nejkvalitnějších surovin a pečlivém zacházení s každým ingrediencí. U nás si můžete vychutnat například čerstvé domácí těstoviny, různé druhy pizzy nebo chutné dezerty z naší cukrárny. Přijďte ochutnat naše nejlepší lahůdky!

Nápojový lístek

Nápojový lístek v restauraci Da Pietro

Vychutnejte si širokou škálu oblíbených italských nápojů a objevujte nové lahodné chutě! Naše restaurace Da Pietro Vám nabízí pestrou nabídku kvalitních vín, skvělý espresso a cappuccino, osvěžující koktejly a další nápoje, které splní Vaše přání. Přijďte ochutnat naši nabídku nápojů a užijte si příjemnou atmosféru naší restaurace!

Zákaznické recenze

Zákaznické recenze o restauraci "da pietro" - nejlepší místo pro italskou kuchyni v okolí!

Rozhovor s majitelem

Rozhovor s majitelem Da Pietro - vaší oblíbené restaurace

Vítejte uvnitř kuchyně jedné z nejoblíbenějších restaurací v okolí. Dnes se budeme bavit s majitelem a zakladatelem této úžasné restaurace, který nám přiblíží, jak se tato kulinářská perla stala tak populární.

Setkali jsme se s panem Pietrem v jeho kanceláři, aby nám pověděl více o historii a filosofii Da Pietro.

Pietro od začátku byl plný entuziasmu a nadšení pro italskou kuchyni. Jeho touha sdělit lidem svou vášeň pro gastronomii vedla k otevření Da Pietro. Být schopen přivést pravou italskou chuť do místního regionu bylo úspěchem pro nás všechny.

"U nás najdete jen ta nejkvalitnější surovina a důvěryhodné dodavatele," řekl Pierre." Jsme oddaní tomu, aby naše jídla byla nejen chutné ale i zdravé."

Da Pietro se zaměřuje na to, aby každý host zanechal restauraci spokojený a plný radosti - což je podle Petra důvod, proč se zákazníci rádi vracejí.

Děkujeme Pietrovi za jeho čas a povídání s námi - těšíme se na další úžasná jídla, které jsou připravovány v této famózní italské restauraci.

Otevírací doba a rezervace

Otevírací doba a rezervace v restauraci Da Pietro

Vítáme Vás v naší restauraci Da Pietro a rádi Vám přinášíme informace ohledně naší otevírací doby a možnosti rezervací.

Naše restaurace je otevřena každý den od 11:00 do 22:00 hodin. Naše kuchyně je připravena Vám nabídnout nejlepší italské speciality, stejně jako řadu dalších chutných jídel.

Pokud máte zájem o rezervaci stolu, můžete nás kontaktovat telefonicky nebo emailem. Rádi Vám zajistíme místo pro Vaši skupinu nebo romantickou večeři pro dva.

Těšíme se na Vaši návštěvu v restauraci Da Pietro!

Závěr - da pietro je opravdu jedinečná restaurace, kterou byste neměli minout. S její vynikající kuchyní, přátelským personálem a útulným prostředím si zde můžete užít skvělý gastronomický zážitek. Ať už hledáte romantickou večeři pro dva nebo jste tu s celou rodinou, da pietro Vás nezklame. Navštivte nás a ochutnejte lahodné speciality italské kuchyně!

Publikováno: 02. 06. 2023

Kategorie: jídlo

Autor: Pavla Dvořáková

Tagy: da pietro | restaurace