Tesco Havířov: Objevte nové chuťové zážitky v největší prodejně potravin v Havířově

Tesco Havířov

Vítejte v našem Tesco Havířov! Jsme prodejna potravin nacházející se v srdci Havířova a rádi Vás zde přivítáme. Naše prodejna nabízí široký sortiment čerstvých potravin, sušeného zboží, drogistického zboží a mnoho dalšího za velmi přijatelné ceny. S námi můžete být jisti, že nakupujete kvalitní a čerstvé produkty od spolehlivých dodavatelů. Pokud hledáte jednoduchý a rychlý nákup bez front a stresu, navštivte nás v Tesco Havířov!

Historie společnosti Tesco

Historie společnosti Tesco se datuje až na začátku 20. století, kdy byla založena jako obchod s koloniálním zbožím. Postupem času se rozvíjela a expandovala do celého světa, včetně České republiky a jejího města Havířova. V roce 2001 zde byla otevřena prodejna potravin pod názvem "Tesco Havířov", která se stala oblíbeným místem pro nákupy nejen pro místní obyvatelstvo, ale i pro turisty. Dnes je Tesco jednou z největších maloobchodních společností na světě a pokračuje v rozšiřování svého sortimentu i služeb, aby uspokojila potřeby zákazníků po celém světě.

Popis prodejny Tesco v Havířově

Popis prodejny Tesco v Havířově

Tesco v Havířově je moderní prodejna potravin, která nabízí široký sortiment kvalitních potravin a dalšího zboží za atraktivní ceny. Prodejna se nachází v centru města a je snadno dostupná pěšky nebo autem.

V prodejně najdete čerstvé pečivo, ovoce, zeleninu, maso, ryby, sýry a mnoho dalších produktů. Dále jsou vám k dispozici drogerie, drobné elektronické přístroje, hračky a spotřební zboží.

Prodejnou Tesco v Havířově provozuje společnost s bohatou tradicí na českém trhu. Především ale nabízíme kvalitní a čerstvé produkty za skvělé ceny. Navštivte nás a přesvědčte se sami!

Sortiment potravin a dalších produktů

"Široký výběr potravin a dalších produktů v prodejně Tesco Havířov"

Služby poskytované v prodejně

Služby poskytované v prodejně Tesco Havířov

Naše prodejna potravin Tesco Havířov se nezaměřuje pouze na nabídku kvalitního zboží za přijatelné ceny, ale také na poskytování vynikajících služeb pro naše zákazníky.

V naší prodejně najdete širokou nabídku pokrmů a nápojů, které si můžete snadno zakoupit a ochutnat přímo u nás. K dispozici jsou také různé speciální produkty, jako je bio sortiment nebo bezlepková a laktózová strava.

Pro ty, kteří mají málo času nebo se prostě chtějí vyhnout frontám, nabízíme i možnost nákupu online s možností doručení především v okolních obcích.

K tomu jsou v naší prodejně k dispozici také moderní samoobslužné pokladny, které umožňují rychlý nákup bez nutnosti čekání ve frontách.

Také tady naleznete slušení personál k dispozici a ochotný pomoci s jakýmkoli dotazem ohledně produktů či služeb, které poskytujeme .

Speciální akce a nabídky

Speciální akce a nabídky v Tesco Havířov

Využijte nejnovější nabídky a speciální akce v naší prodejně potravin Tesco Havířov. Ušetřete při nakupování kvalitních potravin, nápojů, kosmetiky a dalšího sortimentu.

Pravidelně aktualizujeme naše slevy a akce, takže se neváhejte podívat do našich regálů a objevit skvělé nabídky. Dostupné jsou také speciální ceny pro zákazníky držitelů karty Clubcard.

Přijďte do naší prodejny Tesco Havířov a užijte si ty nejlepší slevy dnes!

Zákaznický program Tesco Clubcard

Zákaznický program Tesco Clubcard - získejte výhody za nákup v naší prodejně potravin v Havířově! S Clubcardem můžete sbírat body a vyměňovat je za slevy nebo cenné dárky. Zaregistrujte se nyní a užijte si exkluzivní nabídky jen pro členy Clubcardu. Nechte se hýčkat našimi speciálními akcemi a slevami, které jsou připraveny právě pro Vás!

Závěr a doporučení pro návštěvu prodejny Tesco v Havířově.

Po návštěvě prodejny Tesco v Havířově jsme dospěli k závěru, že se jedná o moderní a dobře vybavenou prodejnu s širokým sortimentem potravin. V rámci našeho posouzení jsme také zohlednili služby, které prodejna nabízí svým zákazníkům, jako například online nákupy a rozvoz nákupu a dále obsluhu samoobslužných pokladen.

Doporučujeme tuto prodejnu navštívit nejen kvůli širokému výběru potravinových produktů, ale i kvůli přátelskému personálu, který ochotně poradí s výběrem a zodpovídá dotazy. Dále chceme zdůraznit, že Tesco v Havířově je dobrou volbou jak pro každodenní nákupy tak i pro účely velkých akcí či oslav.

Celkově hodnotíme tuto prodejnu kladně a doporučujeme ji navštívit každému, kdo hledá kvalitní nakupování v prostoru města Havířova.

Publikováno: 09. 04. 2023

Kategorie: jídlo

Autor: Pavla Dvořáková

Tagy: tesco havířov | prodejna potravin v havířově