Účastníci soutěže snidane.nova.cz se předhánějí ve zábavných dovednostech!

Snidane.nova.cz Soutěž

Co je snidane.nova.cz soutěž?

Soutěž snidane.nova.cz je online soutěž, kterou pořádá populární televizní pořad Snídaně s Novou. Účastníci soutěže mají možnost předvést své zábavné dovednosti prostřednictvím různých úkolů a her. Soutěž probíhá na webových stránkách snidane.nova.cz a je otevřená pro všechny fanoušky pořadu, kteří chtějí ukázat své schopnosti a vyhrát skvělé ceny. Každý může soutěžit a bavit se s námi!

Jak se mohu zúčastnit?

Pro zúčastnění se soutěže snidane.nova.cz je potřeba navštívit oficiální webové stránky a vyplnit registrační formulář. Účastníci musí být starší 18 let a mít trvalý pobyt v České republice. Po registraci obdržíte potvrzovací e-mail s dalšími instrukcemi. Poté stačí nahrát krátké video, ve kterém předvedete svou nejlepší dovednost nebo vtipný moment spojený se snídaní. Soutěžící mohou soutěžit individuálně nebo ve dvojicích. Nezapomeňte dodržet termín pro odeslání vašeho videa a držet palce!

Pravidla a podmínky účasti.

Pravidla a podmínky účasti v soutěži snidane.nova.cz jsou jednoduchá. Soutěžící musí být starší 18 let a mít trvalý pobyt v České republice. Každý účastník může zaslat pouze jeden příspěvek do soutěže. Příspěvek musí být originální a nesmí porušovat autorská práva či obsahovat nevhodný obsah. Soutěžící souhlasí s tím, že jejich příspěvky mohou být použity pro marketingové účely společnosti Nova. Všechny podrobnosti o pravidlech a podmínkách účasti lze najít na oficiálních stránkách soutěže.

Skvělé ceny pro vítěze.

Skvělé ceny čekají na vítěze soutěže snidane.nova.cz! Hlavní cenou je luxusní wellness pobyt pro dvě osoby v oblíbeném lázeňském hotelu. Dále můžete vyhrát moderní kuchyňský robot, chutné balíčky s produkty od partnerů soutěže a mnoho dalších skvělých cen. Soutěžte s námi o tyto úžasné odměny a dejte svým dovednostem volný průběh! Buďte součástí této vzrušující soutěže a možná právě vy si odnesete domů jednu z těchto fantastických cen.

Termíny a důležité informace.

Termíny a důležité informace:

Soutěž snidane.nova.cz probíhá od 1. března do 30. dubna tohoto roku. Registrace je možná po celou dobu trvání soutěže a každý den můžete zaslat své video s vtipnou dovedností. Vítěze vybere porota na základě originality, kreativity a zábavnosti videa. Výsledky budou oznámeny 15. května na webových stránkách snidane.nova.cz. Nezapomeňte dodržet pravidla soutěže a mít souhlas rodičů, pokud jste mladší 18 let!

Sledujte naše stránky pro aktualizace.

Náš tým pravidelně aktualizuje informace ohledně soutěže na našich webových stránkách. Sledujte nás prostřednictvím sociálních médií a webové stránky snidane.nova.cz, abyste nezmeškali žádné novinky ohledně soutěže. Buďte v obraze s termíny uzávěrek, novými úkoly a překvapeními pro účastníky. Nezapomeňte se také podívat na výsledky a zjistit, kdo postoupil do dalšího kola. Sledujte nás a buďte součástí této vzrušující soutěže!

Publikováno: 24. 05. 2024

Kategorie: zábava

Autor: Tereza Štorková

Tagy: snidane.nova.cz soutěž | breakfast.nova.cz competition