KFC ceník: Kolik zaplatíte za oblíbená křídla a burger?

Kfc Ceník

Úvod do KFC ceníku

Pokud se chystáte navštívit populární fast foodový řetězec KFC, je důležité se předem seznámit s jejich cenovou nabídkou. V tomto článku vám představíme Úvod do KFC ceníku, kde se dozvíte nejen základní ceny oblíbených jídel a menu, ale také speciální nabídky, akce a slevy. Nechte se inspirovat pro vaše další návštěvy KFC a ušetřete peníze na svých oblíbených pochoutkách!

Nabídka kuřecího masa

Podnadpis: Nabídka kuřecího masa

Vítejte v naší cenové nabídce KFC, kde si můžete vybrat z širokého sortimentu lahodného kuřecího masa. V našem menu najdete klasická jídla jako jsou křupavá křidélka, grilovaná kuřecí prsa s různými příchutěmi nebo oblíbené twister wrapy. Pro náročnější gurmány pak nabízíme speciální pokrmy jako jsou Crunchy bucket - směs smažených kopcovitých kuřecích kostek, Hot Wings - opečená pálivá křidélka nebo Mighty Bucket for One - unikátně velký kelímek plný vašich oblíbených jídel.

Naše kuřecí menu je vyráběno pouze z čerstvého drůbeže a každý den pečlivě připravováno podle originálních receptur. Navíc můžete využít naši rozvozovou službu a dostat si chutné jídlo až domů.

Přijďte ochutnat naše poctivé recepty a nechte se okouzlit tím nejlepším, co nabídka KFC má k dispozici!

Hranolky a další přílohy

Pokud si zrovna nevybíráte oblíbené kousky z kfc menu, můžete se zaměřit na přílohy. Hranolky jsou vždy populární volbou, ale nabídka jde mnohem dál. Můžete si vybrat také smažené cibulové kroužky, hranolky sýrové nebo chili cheese nuggets. A co třeba bramborový salát nebo rýži? Kfc ceník nabízí široký výběr příloh, které se skvěle hodí jako doplněk k hlavním jídlům.

Sendviče a burgerové menu

"Sendviče a burgerové menu - chuťové požitky z KFC! Podívejte se na naše lahodné sendviče a burgery, které vám dodají potřebnou energii na celý den. V ceníku najdete širokou nabídku lahůdek, které zahrnují klasické i novinky, jako je např. Double Down nebo Velký Krusher burger. Neodolatelná chuť za přijatelnou cenu - to je KFC!"

Menu pro děti

Vítáme všechny malé milovníky klasických pochoutek! Naše restaurace KFC připravila speciální menu pro nejmenší návštěvníky. Na výběr máme hranolky, kuřecí stripsy a knedlíky s omáčkou – všechno to, co děti milují. A navíc k tomu dostanete svůj oběd za skvělou cenu. Tak neváhejte a přijďte si s celou rodinou pochutnat!

Dezerty a nápoje

Vážení návštěvníci, máme pro vás skvělou novinku! KFC rozšiřuje svůj ceník o neodolatelné dezerty a osvěžující nápoje. Pokud si chcete po jídle dopřát sladkou tečku, nabízíme originální KFC cheesecake s karamelovým toppingem nebo lahodné nuggets z čokolády. Pro ty, kteří preferují osvěžení, jsou tu ledové nápoje s ovocnými příchutěmi a limonády se zázvorem. Užijte si dokonalou chuťovou harmonii a navštivte naší restauraci co nejdříve!

Aktuální slevy a nabídky

Podnadpis "Aktuální slevy a nabídky" informuje o současných výhodách, které KFC nabízí. Zde se dozvíte o nejnovějších slevách na oblíbené menu, nových sezónních nabídkách či limitovaných edicích jídla. Ušetřit si můžete například při nákupu bucketu nebo změnou doplňku ke svému jídlu. Nezapomeňte pravidelně sledovat naše aktuality pro ty nejlepší ceny a skvělé zážitky při každé návštěvě KFC.

Závěr a hodnocení KFC ceníku

Po prozkoumání KFC ceníku a porovnání s nabídkami konkurenčních řetězců jsme došli k několika závěrům.

Prvním z nich je, že cena za jednotlivé produkty je srovnatelná s cenami u konkurence a často i nižší. Co se však týká nabídek jako jsou menu nebo slevy, KFC nabízí více možností pro úsporu peněz než jiné fastfoodové řetězce.

Hodnotíme také dostupnost produktů - KFC má rozsáhlou nabídku kuřecího masa, které připravuje různými způsoby, ale u některých vedlejších produktů (např. saláty) mohou být možnosti omezené.

Celkově lze říci, že KFC cenová nabídka je velmi konkurenceschopná a navíc doplněna širokým výběrem možností pro úsporu peněz.

Publikováno: 23. 05. 2023

Kategorie: jídlo

Autor: Pavla Dvořáková

Tagy: kfc ceník | cenová nabídka kfc